logo 33

Stowarzyszenie Rodzicow Dzieci Niepelnosprawnych Dobro Dziecka
kreska cienka
Strona Glowna O Nas Osiagniecia Kontakt
kreska gruba

kreseczka
SDS
kreseczka
Wydarzenia
kreseczka
Galeria Zdjec
kreseczka
Plany na przyszlosc
kreseczka
Sprawozdania
kreseczka
1%
kreseczka„Multimedialna wycieczka po Warszawie” 

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Dobro Dziecka” pełną parą rozpoczął realizacj projektu „ Warszawa poznaj ją sam. Cykl imprez turystyczno - rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych z terenu Powiatów Wielickiego, Tarnowskiego oraz Bocheńskiego” współfinansowanego ze środków PFRON  będących  w dyspozycji Województwa Małopolskiego.

 

  24 sierpnia tego roku zaprzyjaźnione Środowiskowe Domy Samopomocy z Siedlca, Bochni i Brzezia oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Proszówkach przygotowywały do wyjazdu osoby niepełnosprawne zapoznając je podczas spotkania z historią, położeniem geograficznym, kulturą, zabytkami oraz legendami Warszawy.W barwny i żywiołowy świat stolicy przeniosła nas prezentacja multimedialna specjalnie przygotowana na tą okoliczność.

  Nie będzie nam już wstyd, że stolica jest nam obca – a być może roztargnieni turyści już na miejscu będą mogli zaczerpnąć od nas trochę informacji gdy zostaniemy zagadnięci przez nich na jednej z warszawskich ulic.
Nie obyło się także bez integracyjnego grilla i zabaw pozwalających zacieśnić stosunki koleżeńskie pomiędzy naszymi ośrodkami .

Jesteśmy gotowi by w dniach  6 do 8 września zdobywać Warszawę!

 

E.M-S.