logo 33

Stowarzyszenie Rodzicow Dzieci Niepelnosprawnych Dobro Dziecka
kreska cienka
Strona Glowna O Nas Osiagniecia Kontakt
kreska gruba

kreseczka
SDS
kreseczka
Wydarzenia
kreseczka
Galeria Zdjec
kreseczka
Plany na przyszlosc
kreseczka
Sprawozdania
kreseczka
1%
kreseczka


MINI PLAYBACK SHOW

18 paĽdziernika odbył się II konkurs Mini Playback show, organizowanym przez Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Dobro Dziecka” z Brzezia. Projekt współfinansowany ze ¶rodków otrzymanych z Powiatu Wielickiego.

W zwi±zku z wy¶mienit± zabaw± jaka odbyła się w zeszłym roku postanowili¶my zaprosić szersze grono osób z powiatu wielickiego, bocheńskiego i krakowskiego. Nasz± imprezę u¶wietniły osoby niepełnosprawne ze ¦rodowiskowych Domów Samopomocy z: Brzezia, Tomaszkowic, Niepołomic, Zagórzan, a także osoby z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Łapanowa oraz Konar.

Występy artystyczne odbyły się w dwóch kategoriach: występy solowe, gdzie jedna osoba charakteryzuje się na danego wokalistę i daje show oraz występ zespołów gdzie liczba uczestników nie przekraczała pięciu osób.

Do podkładu muzycznego wybranego przez siebie wokalisty lub zespołu uczestnicy prezentowali swój występ. W tym roku  w ten sposób na scenie go¶cili¶my Lady Pank, Jarzębiny, ich troje, Marylę Rodowicz, Eleni, Piotr Rubik i wiele innych gwiazd.

                               

Konkurs oceniało szanowne jury w składzie :Prezes Stowarzyszenia „Dobro Dziecka” Pani Janina Pucharska , pełnomocnik Starosty ds. społecznych Pani Aleksandra ¦lusarek oraz Przedstawicielka Biblioteki Publicznej Gminy Kłaj Pani Lucyna ¦więtek .

I miejsce w kategorii solo otrzymała Pani Izabela Tuleja z ¦DS z Zagórzan za wykonanie piosenki pt. ”¦ciernisko”- Golec Orkiestry, II miejsce otrzymała Pani Zofia Szybińska  ¦DS z Brzezia za utwór Eleni „Miło¶ć jak wino”, III miejsce pani Lucyna Toporska ¦DS Tomaszkowice za wykon Maryli Rodowicz „ Wielka woda”.

W kategorii zespół I miejsce zdobyli uczestnicy ¦DS z Brzezia.

                         

    

Pani Anna Mosiej, Aneta Iwan, Jerzy Jagła, Marcin Ziobro oraz Grzegorz Kucharski
za wykonanie repertuaru Piotra Rubika „Niech mówi± że”,

II miejsce zdobył ¦DS z Tomaszkowic Pani Iwona Godzik, Barbara Grabowska , Pan Krzysztof Goł±bek, Adam Suski oraz Tomasz Urban,  za wykonanie piosenki Ich Troje „ Wypijmy za to” , natomiast III miejsce przypadło wykonawczyniom piosenki „Ko, ko, ko, ko” słynnych Jarzębin uczestniczkom ¦DS z Brzezia

Pani Zycie i Zofii Pilch, Paulinie Grobelny, Monice Pucharskiej oraz Danucie Majchrowskiej.

Szczególne podziękowania dla Pani Danuty Majchrowskiej i Kamili B±czkowskiej za czynny udział w prowadzeniu imprezy II Mini Playback Show.

 

E.M-S